Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Każdy klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania pod warunkiem jego nieużycia bądź nie zamontowania.

Aby zwrot był możliwy należy pobrać, wypełnić i przesłać do nas ( pobierz formularz zwrotu).

Przed odesłaniem przedmiotu prosimy o informację e-mail na adres mk@mk-cars.pl z podaniem dokładnych swoich danych wraz z numerem rachunku bankowego.

Przedmiot należy odsyłać tylko na adres zwrotny.

Nie przyjmujemy przesyłek “za pobraniem”. Zwrot pieniędzy nastąpi tylko i wyłącznie w formie przelewu na wskazany przez Państwa numer rachunku bankowego w ciągu 5 dni od otrzymania przez nas przedmiotu.

Koszty przesyłki pokrywa KUPUJĄCY.”

REKLAMACJA

Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest pisemne oświadczenie warsztatu motoryzacyjnego, w którym część była montowana (pobierz druk reklamacyjny MKCARS).

Każdy sprzedawany przez nas przedmiot objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Przed odesłaniem do nas reklamowanego przedmiotu, prosimy o wysłanie na e-mail mk@mk-cars.pl podając swoje dane typu telefon kontaktowy, adres, numer rachunku bankowego.

Przedmiot należy odsyłać tylko i wyłącznie na adres zwrotny.

Nie przyjmujemy przesyłek “za pobraniem”.

Rozpatrzenie gwarancji odbywa się po odesłaniu towaru w oryginalnym opakowaniu wraz z dokumentem sprzedaży.

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 21 dni od daty otrzymania przez nas przedmiotu i o jej rezultacie zostaniecie Państwo poinformowani drogą e-mail.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Państwa reklamacji, wymieniamy towar na nowy lub zwracamy pieniądze na wskazany przez Państwa rachunek bankowy w ciągu 5 dni od decyzji.

Koszty przesyłki pokrywa KUPUJĄCY.”